На центральному проспекті Луцька робота кипить із самісінького ранку. Воно й не дивно, бо масштабну реконструкцію обіцяють завершити вже у жовтні. Обабіч шляху акуратно складені бруківка та інші матеріали. Робітники готуються встановлювати бордюри та вмощувати натуральним каменем усі зупинки на проспекті Волі. Мер Луцька запевняє, до фінішу залишилося зовсім трішки. Для проїзду транспорту проспект Волі планують відкрити вже за два тижні.

“Зміцнення, вкладання основи і асфальтування – завершено. Фактично, завершено повністю вкладання нижнього шару асфальту. Залишилося лише зробити з’їзди на прибудинкові території, на другорядні дороги, які йдуть від проспекту Волі”, – каже міський голова Ігор Поліщук

Ігор Поліщук поінформував: задля збереження території зупинок, які влітку часто просідають через габарити громадського транспорту, їх вирішили вкласти натуральним каменем.

“Коли вкладаєш натуральний камінь – немає такого. Він витривалий до дії температури, до дії сонячних променів, він не просідає, тому всі зупинки будуть викладені з натурального каменю на проспекті Волі”, – пояснює міський голова. 

Капітально ремонтують і ще один проспект в Луцьку. Днями на Соборності вклали нижній шар бетонного покриття, нині ж готуються вкладати верхній шар асфальту. На черзі також встановлення бордюру та підняття решіток зливової каналізації. Вартість робіт сягає майже 27 мільйонів.

“Тендер проведений на два роки. Усе буде залежати від погодних умов. Якщо будуть сприяти погодні умови, можливо, ми ще зробимо верхній шар в цьому році”, – розповідає директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

Трохи далі – у дворі на Соборності майже завершили ремонтувати прибудинкову територію. Донедавна вона була однією із найгірших в цьому районі.

“Тут все було зруйновано. Зробили пішохідні доріжки, які зв’язують цю прибудинкову територію із проспектом Соборності, розширили кількість паркомісць, зробили також доріжки, які ведуть на іншу сторону будинку. Зараз будуть завершені роботи з встановлення дитячого обладнання і посівом газону”, – пояснює Ігор Поліщук. 

Із аварійного у новий та комфортний перевтілюють і двір на Конякіна. Тут саме трудяться робітники: вкладають бруківку та вмощують бордюри. Ремонт прибудинкової території на цій вулиці обійдеться у понад 4 мільйони гривень.