Осінь не тішить сонячними днинами, відповідно в домівках лучан все холоднішає. Особливо це відчувають ті, у кого централізоване опалення. Тож нині гаряча пора для працівників “Луцьктепла”, аби ретельно підготуватися та вчасно пустити тепло у домівки лучан. 

Наскільки готові зустрічати зиму у Луцьку – у сюжеті 12 каналу.

Похолодання не за горами, а це означає, що невдовзі частина лучан з нетерпінням чекатиме гарячих батарей у домівках. У “Луцьктеплі” запевняють: як тільки будуть відповідні температурні показники, а це три дні поспіль не більше 8 градусів, – запустять теплопостачання. Адже до нового опалювального сезону ретельно готувалися. Встановлювали ІТП, ремонтували теплові мережі, а десь і повністю замінювали.

У підприємстві кажуть, що за міжсезоння команді вдалось розібратися з боргами, все ж наскільки успішним буде сезон з фінансової точки зору – складне питання, адже вартість газу постійно зростає.

Для населення вартість зросте приблизно на 3-6%. Тож без щомісячних перерахунків вартості послуг та тарифів, кажуть у “Луцьктеплі”, зиму пройти буде складно. Щодо старту опалювального сезону, то орієнтуються, кажуть, на середину жовтня.