Заступник голови МЗС Польщі Бартош Цихоцький прокоментував випадок, коли медсестра у польській лікарні розірвала паспорт українки, побачивши, що вона прописана на вулиці Бандери.

Це прикрий випадок, проте я хотів би вступитися – ми не знаємо про родинну історію цієї людини, можливо, її родичі були вбиті послідовниками Бандери. Звичайно, що і українська дівчина ні в чому не винна – мало хто на який вулиці прописаний? Але це показує, що героїзація Україною людей, яких ми вважаємо злочинцями, продовжує отруювати наші відносини. Героїзація Україною людей, яких Польща вважає злочинцями, отруює українсько-польські відносини.

Також заступник міністра спростував інформацію з приводу відмови українцям з польським корінням у посвідки на проживання. Він запевнив, що оцінка історичних постатей, зокрема Степана Бандери, не впливає на рішення працівників міграційної служби. Попри це, Цихоцький заявив про бажання польського уряду поліпшувати стосунки із Україною та закликав не зважати на прикрі поодинокі випадки.