У виконавчій владі області змін поки не планується. Про це під час своєї першої оперативної наради розповів новопризначений голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.
Новий голова Волинської ОДА наголосив, що допомагати місцевим чиновникам будуть спеціальні три радники, які заради переїзду на Волинь позалишали попередні місця робіт. Петра Столяра губернатор представив, як експерта з кадрових та юридичних питань. Раніше він працював у різних енергетичних компаніях. Колишнього заступника Фастівського міського голови з капітального будівництва Валерія Криворого – як досвідченого будівельника. В яких галузях радитиме Олександр Закузенний новий губернатор не назвав. Єдине, що відомо – він раніше працював заступником директора з економічної безпеки “Житомирводоканалу”. На оперативці піднімалися питання підтоплення, відновлення доріг після зими та готовність до посівної. Чиновники звітувалися як звикли це робити. Олександра Савченка це не задовільняло.
Чиновників зобов’язали ретельніше готуватися до тем. Також до сесії обласної ради, що призначена на четверте квітня, мають проаналізувати виконання всіх програм, які реалізуються в області.