Вибір компактного холодильника для однокімнатної квартири – важливе завдання, яке вимагає уважного підходу. Такий холодильник повинен не тільки вписатися в обмежений простір, але й забезпечити всі необхідні функції для зберігання продуктів.

AD_4nXcN8Cu-7HGRWAojZw7hhcKLw7xjEnPoijcyZpze28fuSt850LIo-x7-IT3GV1fiB-gf0FFHKMgHC2xUHktUYeRlsh2ANqWHGtaX3a4JXjxV5inlM3zQP7j08KPb3NeUQGCstaz71j-bDTEVvrEAmA7YEfw?key=PxG0hYmS3_FpYwsFkNS7oQ

Розміри та місткість

Перш за все, необхідно визначити доступний простір у вашій квартирі:

  • компактні холодильники зазвичай мають висоту від 50 до 150 см;
  • ширину від 45 до 60 см;
  • глибину від 50 до 60 см.

Місткість таких моделей варіюється від 30 до 200 літрів. Важливо знайти баланс між розмірами пристрою та його об’ємом, щоб холодильник не займав забагато місця, але при цьому вміщав достатню кількість продуктів. Для обрахунку корисного обсягу відштовхуються від того, що одній людині в середньому цілком вистачає 40-60 літрів простору.

Рівень шуму

Оскільки в однокімнатній квартирі кухня часто суміщена з житловою зоною, важливо вибрати тихий холодильник. Зверніть увагу на показник рівня шуму, який вимірюється в децибелах (дБ). Оптимальним вважається рівень шуму до 40 дБ. Це відповідає тихій бесіді в сусідній кімнаті. Якщо ж і це вас дратує, варто роздивитися варіанти холодильників вбудованого типу, які створюють менше шуму завдяки товстому шару теплоізоляції. Також вони заховані від очей за декоративними панелями кухонного гарнітура.

AD_4nXfYX-wF1x_ImFJ5h6iZjDa1FaNER4Cgf20-VJq8zn3mWDEynx8Pv_pwuRoreaaNKBmp8gWUs7xA0t85vyaslVEdsiCGU-djds0BJaEQBDb-cMXMr3lg2lkTg0boS0XLio8-hp5HCAILnBqkWrflDHZEZg?key=PxG0hYmS3_FpYwsFkNS7oQ

Внутрішнє облаштування компактного холодильника

Деякі компактні холодильники мають вбудовану морозильну камеру, інші – ні. Вирішіть, наскільки важлива для вас ця функція. Якщо ви часто заморожуєте продукти, варто вибрати модель з морозильним відділенням. Якщо ви полюбляєте купувати м’ясні напівфабрикати та заморожувати їх на деякий час, аби завжди мати запас, без морозилки обійтися буде важко.

Гнучкість внутрішнього простору – важлива характеристика для компактного холодильника. Шукайте моделі з регульованими полицями та відсіками, які дозволять ефективно використовувати обмежений простір.

Система охолодження

Якщо йдеться про найкомпактніші холодильники до 100 літрів, вони зазвичай мають звичну стаціонарну систему охолодження. Вона досить надійна, але такий холодильник доведеться регулярно розморожувати в середньому через кожні два – три місяці.

Крапельна система або No Frost є більш просунутим варіантом, але це автоматично збільшує вартість холодильника. До того ж холодильники No Frost працюють в постійному режимі, через що споживають значно більше електрики.

Бренди компактних холодильників в Україні

Компактні агрегати можна знайти в каталозі Ardesto. За посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/ можна купити невеличкий холодильник Ardesto на 43 літри. Для холостяка чи для молодої сім’ї з двох осіб це непоганий вибір. Але за умови, що ви надаєте перевагу харчуванню поза домом.

Якщо ж потрібен більш місткий варіант, компактні холодильники для однокімнатної квартири можна знайти в модельних рядах найбільш відомих брендів:

  • Beko;
  • Indesit;
  • Samsung;
  • LG;
  • Bosch тощо.

Відомі бренди надають тривалу гарантію на всі компоненти. А якщо купуєте холодильник за вище вказаним посиланням, маєте змогу замовити безкоштовну доставку та монтаж у Києві та Одесі.