В день Святого Миколая представники компанії «СКФ Україна» влаштували свято для дітей загиблих на Сході лучан. Зустрічали гостей аніматори. Після вуличних розваг дітей чекала новорічна карета.

“Ми започаткували ще в 2014 році і кожного року ми постійно вітаємо діток тих батьків, які, на жаль, загинули в АТО чи ООС до дня Святого Миколая.  Вони вже за декілька років фактично стали нашою родиною, частинкою нашої сім’ї СКФ “, – розповів генеральний директор ПрАТ “СКФ Україна” Богдан Волчок

Не обійшлося без привітань і сюрпризів. Учасникам свята підготували сертифікати в різні магазини, аби кожен міг обрати подарунок до душі.

Діти були щасливими, не менше раділи і їхні мами.

“Дуже позитивно, звичайно потрібні, це такі малесенькі хвилиночки щастя, даровані від компанії СКФ. Дуже задоволені, дуже їм вдячні. І я дуже сильно їм вдячна”, – поділилися враженнями  учасниці свята Катерина та Олександра Карабан.

Дитячі пригоди з казковими героями продовжилися у резиденції Діда Мороза. Тут були і квести, і руханки, і боротьба з вічно сумною королевою.

А далі розпочалися танці.

“Мені свято дуже сподобалось, мені сподобалось гратися з казковими героями, також дуже сподобалося кататися на кареті, яку віз кінь”, – зізнається учасниця свята Анастасія Луцюк. 

Представники ПрАТ “СКФ Україна” кажуть, що компанія веде соціально відповідальний бізнес. Тому подібні свята для дітей загиблих на Сході лучан ганізовуватимуть і надалі.