Святий Миколай покликав дітей на свято у Люблинці. Для малечі підготували цікаву виставу, де головними дійовими особами також були … діти. Шестикласниця Дарина Страхова на сцені грала лисичку. Каже: хоче, як у їхній казці, щоб добро завжди перемагало зло.

Для кожного з дітей день Святого Миколая – найбажаніше свято.

Діти також розважалися, грали в ігри. А радість та посмішки на їхніх обличчях – найкращий доказ того, що свято вдалося. У його фіналі на кожного чекав подарунок від благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

Наче в казці цього року зміниться і люблинецька школа: в селищі завершують капітальний ремонт фасаду опорного навчального закладу ОТГ. Інвестпроект фінансують коштом ДФРР, які селищний бюджет отримав за сприяння народного депутата Степана Івахіва.

Фонд “Патріоти Волині” допоміг люблинецькій школі і власним коштом: за 70 тисяч гривень тут облаштували бруківкою шкільне подвір’я. А ще 100 тисяч гривень від благодійників використали на переобладнання внутрішніх санвузлів для учнів початкової ланки. Так що цьогорічну зиму в Люблинецькій школі учні зустрінуть в теплі та затишку.