Двадцять четвертого квітня в Брюсселі відкрилася донорська конференція по Сирії. Представники майже дев”яноста країн і організацій на запрошення Євросоюзу та ООН приїхали в європейську столицю. У планах – зібрати гроші на допомогу сирійському населенню та біженцям. Окрім того планують обговорити останні події в регіоні та політичне врегулювання кризи в цій країні. Саму Сирію на конференцію не запросили. Впродовж двох днів організатори сподіваються зібрати три з половиною мільярди євро на допомогу сирійцям, адже фонди ООН вже спустошені восьмирічною війною в цій близькосхідній державі. Представник Організації заявив, що останні атаки в Східній Гуті тільки віддаляють сторони від примирення.

Глава зовнішньополітичного відомства російської Федерації Сєргей Лавров звинуватив США та союзників у небажанні воювати з терористами та підтримці курдських повстанців, які на думку Кремля , також є терористами. Глава дипломатичного відомства Європейського Союзу Федеріка Могеріні застерегла сторони від поглиблення конфлікту.

Водночас армія Башара Асада знову завдала ударів по таборах біженців неподалік Дамаска та заявила про знищення кілька сотень терористів Ісламської держави.