Група компаній Континіум – один із найбільших гравців на паливному ринку України. Розвиває мережу АЗК і оптову торгівлю.

За даними Державної податкової служби України Група Континіум співпрацює з 224-ма компаніями.

В групу компаній Континіум входить лідер за кількістю автозаправних станцій (понад 450) – мережа WOG Ukraine, Херсонський НПЗ, одна із найбільших молокопереробних компаній – «Західна молочна група», й інші активи в галузі енергетики та харчової промисловості.

Акціонерами групи є діти покійного Ігоря Єремєєва, Степан Івахів, Сергій Лагур і Петро Димінський.

Бізнес-справу Групи компаній Континіум створили в 1992 році, в Луцьку (Волинська область, Україна) двома друзями: Ігорем Єремеєвим і Степаном Івахівим.

Спочатку це було невеличке підприємство, яке займалося шиттям верхнього одягу.

Через кілька  років стартував відомий бренд WOG (West Oil Group), а бізнес-партнери переорієнтували свою справу в сторону торгівлі енергоносіями.

Перша автозаправна станція запрацювала на трасі з Луцька до Рівного.

Сьогодні WOG – це понад 450 АЗК по всій країні. У 2018 році WOG Ukraine визнали найбільшим платником податків у країні. Компанія успішно пройшла всі податкові перевірки.

У 2001 році Групу компаній Континіум придбала приватне акціонерне товариство «Дубномолоко», яке невдовзі стало профільним активом компанії. Під брендом «КОМО» виготовляють тверді та плавлені сири. Завдяки інвестиціям на підприємстві провели повну модернізацію, обладнання закуповували в Німеччині, Франції, Польщі. І сьогодні продукція під брендом «КОМО» лідирує в Східній Європі за якістю продукту.

В 2002-2003 роках компанія придбала та модернізувала два цегельних заводи у Львівській і Закарпатській областях. Так з’явилася торгова марка «Євротон» – лідер вітчизняного ринку з виготовлення і реалізації облицювальної та клінкерної цегли.

В 2005 році до групи компаній приєднався новий п’ятизірковий курортний комплекс «Ріксос-Прикрарпаття», м. Трускавець.

Компанії, що входять в Групу Континіум:

  • Торговий дім Континіум-Галичина
  • «Західна нафтова група» (West Oil Group, WOG);
  • «Континент Нафто Трейд» (ТМ WOG);
  • ТОВ «Золотий екватор» (ТМ WOG) «Вест Ойл Груп»;
  • Західна молочна група (ТМ КОМО);
  • ТОВ “Клуб сиру” (ТМ “Клуб сиру”);
  • Молочна компанія Галичина;
  • Херсонский нафтопереробний завод;
  • Банк Інвестицій та заощаджень.