Народний депутат Ігор Гузь нагадав представникам партії «Слуга народу», що вони мали б враховувати думки депутатів-мажоритарників, особливо, якщо питання стосуються внесення змін до Конституції України.

Відео нардеп опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

Так, на розгляд Верховної Ради запропонували президентський законопроєкт «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» № 2598.

Парламентар, як заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на сьогоднішньому ранковому засіданні висловив застереження, що питання децентралізації в країні – під загрозою. Причина – представники президентської політсили не чують інших колег. Більше того, вони «вчать», як потрібно за нього проголосувати: без правок і зауважень членів комітету, зокрема, депутатів-мажоритарників.

«Що ми зараз розглядаємо (на засіданні профільного комітету – ред.) – президент вніс до порядку денного законопроєкт про винесення змін до Конституції України. Для прийняття рішення потрібно 300 голосів. Приходить його представник пан Веніславський (Федір Веніславський – народний депутат від партії «Слуга народу» – ред.) на засідання Комітету й каже, що обговорення не треба. Так ви необхідну кількість голосів не зберете», – заявив нардеп.

Він зауважив, що народних депутатів повчають на засіданні комітету, як студентів – з ухмилкою, і розказують, як їм голосувати: «Якщо так діятимете й надалі – ви («Слуги народу» – ред.) завалите децентралізацію. Тільки діалог, конструктивна співпраця з депутатами у Верховній Раді дасть голоси для внесення змін до Конституції України!»

Ігор Гузь: "Слуги" можуть "завалити" децентралізацію в Україні

Шановні колеги з партії «Слуга народу»: якщо ви будете нас, народних депутатів, повчати на засіданні комітету, як студентів – з ухмилкою, і розказуватимете, як нам голосувати, ви – завалите децентралізацію. Тільки діалог, конструктивна співпраця з депутатами у Верховній Раді дасть 300 голосів для внесення змін до Конституції України!Так, у порядок денний на розгляд Верховної Ради на сьогодні, 20 грудня, внесений законопроект «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» № 2598.Під час сьогоднішнього ранкового засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування виступив народний депутат Ігор Гузь. Він висловив своє обурення, що законопроект не обговорюється, запропоновані правки не вносяться, а просто «проштовхується» ініціатива Президента України без урахування думки депутатів-мажоритарників.«Що ми зараз розглядаємо – президент вніс до порядку денного пропозицію про винесення змін до Конституції України. Для прийняття рішення потрібно 300 голосів. Приходить його представник – пан Веніславський (Федір Веніславський – народний депутат від партії «Слуга народу» – ред.) й каже, що обговорення не треба. Так ви 300 голосів не зберете», – заявив нардеп.

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Freitag, 20. Dezember 2019