Білі кімоно та команди корейською – у Луцьку відбувся чемпіонат із тхеквондо. Окрім волинської збірної, були і спортсмени із Рівного. Учасники змагалися у трьох різних дисциплінах тхеквондо.

Комплекс прийомів, що виконуються в логічно обґрунтованій послідовності в карате називається “ката”. А в тхеквондо – Туль. Тут учень імітує поєдинок з кількома суперниками.

Мусуль – це власне поєдинки між двома учасниками. Якщо знову провести аналогію з карате, то це – спаринги. В загальному, на змаганнях було близько ста спортсменів. Участь брали як хлопці, так і дівчата. Усі різних вікових категорій: від 6 до 18 років.

За словами фахівців діткам, які вирішили займатися тхеквондо, важливо донести, що це не просто вид спорту, а мистецтво. Усі прийоми та команди вигукуються корейською і їх необхідно знати. Та найважливіше, кажуть тренери, змалку розвивати техніку ніг.

Те, що тхеквондо дисциплінує та розвиває особисті якості підтверджують і самі спортсмени.

Змагаються учасники за звання чемпіонів. Адже кожна перемога – ще один крок до вищого ступеню у тхеквондо, себто до поясу іншого кольору.