Заступник міського голови Віктор Жигаревич та голова Ковельської міської ради ветеранів війни та праці Марія Батраченко відвідали та привітали з 94-м днем народження ковельчанина Миколу Юрійовича Волянюка.

Найголовніші побажання – міцного здоров’я, сімейного затишку з дружиною Оленою Мефодіївною, родинного благополуччя, багато світлих та щасливих років, – пише пресслужба Ковельської міської ради.

«Довголіття ви заслужили у Бога за прекрасні справи у вашому житті», – додала Марія Павлівна.

Іменинник багато років свого життя віддав поліграфії, 22 з яких пропрацював лінотипістом у Ковельській друкарні. Був одним із тих, хто брав безпосередню участь у підготовці «міськрайонки» до випуску. Загалом трудового стажу у Миколи Юрійовича – 43 роки.

До того ж, вісімнадцятирічним юнаком він потрапив на війну з японцями. Пощастило невдовзі повернутися до мирного життя, але цей період залишився у спогадах чоловіка важким.

Підтримкою, опорою і втіхою для іменинника день у день уже 69 років є його дружина Олена Мефодіївна. Жінка розчулена і дуже рада бачити вдома людей, які прийшли привітати чоловіка. І не в подарунках діло – для подружжя важливо, щоб до них хтось приходив у гості :«Ніякі гроші не замінять ваших привітань і вашого візиту».