На стадіоні Луцького національно-технічного університету зібралися десятки студентів та гостей. Адже в університеті традиційно організували так звані «Козацькі забави». Змагання приурочили прийдешнім святам: Покрові Пресвятої Богородиці та Дню козацтва.

Організатори переконані, справжніх захисників треба виховувати з юності. Спортивні ж змагання лише допоможуть загартувати у студентах незламний козацький дух. А щоб надихнути учасників на спортивні звершення для них виступили майстри із козацьких боїв.

Для юних спортсменів підготували як індивідуальні, так і командні конкурси. Завдання, кажуть, обирали не з легких.

Студенти розповідають, напередодні змагань хвилюються, адже кожен хоче здобути перемогу. Все ж можливості показати свої здібності загалу тішаться, та й емоції на «Козацьких забавах» завше незабутні.

Боротьба була не з легких. Студенти викладалися, як то кажуть, на повну. Усі були змучені, зате щасливі. А найсильніших чекали заохочувальні призи.

Напередодні свята Покрови та Дня козацтва у Луцькому політесі влаштували спортивні поєдинки. Молодь демонструвала свої сили на спеціально облаштованих локаціях . Побувала на змаганнях і наша знімальна група.