На день села в Пулемці відкрили дитячий майданчик. Його обладнали за гроші субвенції з держбюджету: 89 тисяч гривень надійшли в Шацький район за поданням депутата ВР Степана Івахіва. З гарною подією для села дітей та дорослих привітав помічник нардепа Володимир Бащук.

Яскраві та сучасні конструкції для пулемецької дітвори виготовили в Києві. Сільський голова Василь Демедюк знайшов прийнятний для громади варіант ігрового майданчика саме в столиці.

Новий майданчик розмістили біля клубу. Люди самі пофарбували конструкції, огородили територію довкола парканом. Каруселі, гойдалки та спортивні стінки залюбки випробувала місцева дітвора.

Задоволені і мами: тепер є куди вийти на прогулянку з дітьми.

Аби відкриття майданчика дітям запам’яталося, сюрприз для них підготував благодійний фонд “Патріоти Волині”. На свіжому повітрі малечу розважали аніматори з Ковеля: діти танцювали, грали в ігри та вікторини. А найбільш активні конкурсанти традиційно отримали подарунки від благодійників.

Дитячий майданчик до дня села. Населеному пункту Пулемець Шацького району подарували сучасний дитячий майданчик. Із відкриття зробили дійство для малечі: були ігри, вікторини та аніматори. Перші враження дітвори – бачила наша знімальна група.