Волинян та гостей нашого краю запрошують відвідати «Волинську Голландію». Тюльпанове поле вже готове тішити вас своїми масштабами та різнобарвними квітами.

А доки ви збираєтеся в дорогу – Ангеліна Гущина розповість, чим багате цьогорічне дійство.

Найперше на тюльпанове поле приїздять, аби потішитися розмаїттям квітів. Цьогоріч тут додалося зо три десятки нових сортів. Усі закупили в Голандії.

Цьогорічна новинка – лілейний тюльпан. Він насичено червоного кольору і має загострені пелюстки, чим дуже нагадує лілію. Окрім цього, розповідає організаторка фестивалю, на полі є унікальні сорти, які раніше відвідувачі навряд чи бачили.

«Африкан кінг – це чорний тюльпан з білою каймою. Це взагалі суперексклюзив. Але він досить пізній. Буде квітнути за днів 5-6», – каже організаторка.

Засновник фестивалю Олександр Подзізей ділиться: спершу вагалися, чи відкривати для відвідувачів тюльпанове поле цьогоріч. Втім, вирішили, що людям таки треба дати можливість відволіктися і насолодитися прекрасним. Тим паче, що за цією красою стоїть кропітка праця протягом року.

«Є попит, є звернення, люди дзвонять, питають, багато біженців, чому б ні – це ж парк… Тюльпановий фестиваль готується восени. У жовтні ми засаджуємо ці поля, готуємо їх, а це вже весною маємо наслідки», – розказує Олександр Подзізей.

Традиційно на фестивалі діє фудкорт. Тож можна в будь-який час покуштувати смаколиків, запашного м’яса на вогні та смачних напоїв.

На тюльпановому полі облаштували чимало фотозон. Не обійшлося і без патріотичних «Все буде Україна». Та й відвідувачі запевняють: їдуть сюди тільки з такою думкою і з очікуванням швидкої перемоги України.

Сьогодні відвідувачів ще небагато. Та усі гуляють поміж тюльпанами із захопленням.

Серед інших – сім’я із Сум. Кажуть, хоч на Волинь привела біда, та квіти налаштовують на позитив і змушують усміхатися.

«Треба продовжувати жити, наші діти ні в чому не винні, тому треба їх якось відволікати від цього всього жаху», – міркує Катерина.

Є чим розважати тут і діток. На фестивалі пропонують чимало атракціонів, а також новинка року – козотерапія. Санель і Манель разом зі своєю родиною тішитимуть Вас досхочу. Їх можна гладити, годувати та просто бавитися.

Кожен охочий може забрати частинку краси додому. Адже можна придбати тюльпани з цибулинкою просто «з поля». До слова, вхід для дорослих – 80 гривень, а для дітей від 7 до 14 років – 40. Частину вилучених коштів з фестивалю організатори обіцяють передати на ЗСУ.

«Волинська Голландія» працюватиме до 15 травня. Тож поспішайте насолодитися красою тюльпанового поля.