Блокування громадянами пунктів пропуску “Ягодин” на кордоні з Польщею у Волинській області завершилося. Рух транспорту було перекрито біля села Старовойтове. Волиняни у такий спосіб висловлювали невдоволення з приводу введення податкових обмежень на ввезення товарів з-за кордону.

Активісти вимагали, щоб були скасовані законодавчі зміни до податкового кодексу від 1 січня цього року. Зараз щодня особа без сплати мита може перевозити в Україну товару на 50 євро і вагою до 50 кілограмів. А ввозити – на суму до 500 євро без мита можна лише в тому випадку, якщо людина була відсутня в Україні понад добу і в’їжджає не частіше одного разу впродовж 72 годин. Розпочали мирний мітинг близько дев’ятої ранку, а вже опівдні рух автотранспорту був відновлений.

За інформацією МВС,участь у акції брали близько тридцяти осіб.  Порядок під час заходу забезпечували правоохоронці. Аналогічні протести сьогодні відбулись і у Львівській області – на пунктах пропуску у Раві-Руській та у Шегинях. На відміну від “Ягодина” місцеві пікетувальники пропускати від одного до чотирьох автомобілів кожні 15 хвилин.