У Порошенка просили потяг з Волині до Херсону та магістраль від Старовойтово Любомського району до Маріуполя. Загалом петицій до Президента зі словами “Луцьк” чи “Волинь” за останні роки було усього шість. Торік – лише одна, де автор Сергій Дюрич хотів новий транспортний коридор із трьома смугами у кожному напрямку. Він мав з’єднати Маріуполь через Запоріжжя – Кривий Ріг – Кропивницький – Житомир – Рівне – Луцьк із селом Старовойтово, що поблизу кордону з Польщею.
Цю справу чоловік вимагав доручити міністру інфраструктури, який мав провести переговори зі Світовим банком стосовно надання кредитного траншу на будівництво магістралі.
Цей же пан Сергій у травні 2016-ого просив потяг з Ковеля до Херсона.
Він мав курсувати через станції Рівне – Новоград-Волинський – Коростень – Київ – Шевченкове – Помічна – Южноукраїнськ – Миколаїв – Херсон.
А у жовтні 2016 Роман Максимчук закликав президента, аби той заборонив акторам, що знялися в пропагандистському фільмі “Волинь” займатися професійною діяльністю на території України, а також не дозволяти будь-яку аудіовізуальну продукцію з їх участю.
Дві петиції стосувалися об’єднання Волинської та Рівненської областей. Про це просили ще у 2015 році. Жодне зі звернень не набрало і 50 голосів, хоча інфраструктурні прохання є і досі актуальними для регіону. Тож аби отримати бажане варто активізуватися. Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.