У Луцьку звільнили керівника підприємства «Парки і сквери» Богдана Феденчука. Міський голова Ігор Поліщук каже: через перевитрати пального. Сам Богдан Феденчук запевнив, що йде за власним бажанням, а заяву нібито написав ще два тижні тому. 

Про звільнення Богдана Феденчука луцький міський голова Ігор Поліщук розповів під час оперативної наради у вівторок, 2 листопада. За його словами, директор підприємства «Парки і сквери» допустив перевитрати пального, – пише ZAXID.NET.

«Не було на жодному автомобілі працюючого спідометра, що призвело до витрат паливно-мастильних матеріалів. В той час, коли директор був у відпустці, а його обов’язки виконував заступник, зменшилось в рази використання пального», – заявив міський голова.

За його словами, ще на початку серпня Богдан Феденчук мав дати пояснення щодо цих порушень, втім, цього він не зробив. Аналогічно він не представив план розвитку підприємства. Все це стало причинами звільнення.

Втім, сам Богдан Феденчук певнить, що він звільнився за власним бажанням. У коментарі він заявив, що два тижні тому написав заяву на звільнення через проблеми зі здоров’ям.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Санрайз» залишився без двох популярних маршрутів. ВІДЕО