Поспілкуватись із працедавцями та обмінятись бізнес-ідеями. Все це могли зробити студенти на вже традиційному ярмарку-фестивалю науки, що організовує Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Найбільший ажіотаж привернув намет корпорації “Кромберг енд Шуберт Україна”. Студенти пропонували власні бізнес-ідеї, а ще розпитували у працівників про актуальні вакансії.

Як розповіла спеціалістка відділу рекрутингу підприємства Ольга Дарчик, цей фестиваль для “Крошу” – хороша нагода, аби зрозуміти, що саме цікавить молодь.

Також цьогоріч підприємство підготувало для студентів конкурс. Кожен охочий міг запропонувати креативне рекламне гасло для корпорації “Кромберг енд Шуберт Україна”.

Найкращим працівники заводу назвали слоган “Ост унд вест – Кромберг енд Шуберт дас бест”. Його автор, Юрій Грицевич отримав приз – дві тисячі гривень.

Також протягом фестивалю студенти мали змогу детальніше розпитати про вакансії у працівників “Крошу”. Як зазначили у корпорації – там завжди раді бачити молодих спеціалістів.