Два тижні тому інтернет спільноту сколихнуло повідомлення, що волинські митники пропустили через кордон автівку із 1500 кг бурштину. І її, мовляв, затримали польські стражі кордону. Цю інформацію розповсюдили журналісти. Офіційного підтвердження цьому факту за два тижні так і не з’явилося.

Адвокат керівника Ягодинської митниці Олександра Оникійчука Артур Мартиросян каже, що інформація про бурштин – замовна, аби очорнити репутацію його підопічного. Юрист розповідає, що провів власне розслідування.

Вантаж, який перевозили через кордон – деревне вугілля – належав волинській фірмі «Вісент». Вони уклали договір із перевізником – підприємством, що належить камінь-каширському підприємцю Олександру Варчуку. Автівку завантажили ще першого травня. Кордон вона перетнула лише вранці четвертого. Де була вантажівка три дні – невідомо.

Артур Мартиросян каже, що це – спеціально спланована провокація проти його клієнта Олександра Оникійчука. Адже історію активно підхопили деякі ЗМІ, а пізніше – 8 травня – нібито за коментарями завітали до ресторану, де був присутній Оникійчук. У новинах розповіли, що керівник «Ягодина» нібито святкував день народження, «шикуючи» на широку ногу. Проте у пана Оникійчука день народження – 3 квітня, і у той вечір він був присутній в ресторані як запрошений гість, а не іменинник.
Адвокат розповідає: це – не перша спроба дискредитувати нинішнього керівника Ягодинської митниці. Раніше у нього вдома вже проводилися обшуки. І, оглядаючи кімнату, з другої спроби під диваном знайшли 400 доларів. Суд довів, що їх підкинули. Тепер, – каже Артур Мартиросян – чергова спроби підставити.