Нардеп  Ігор Гузь з метою попередження можливої екологічної надзвичайної ситуації вимагає провести перевірку факту зливу крові та інших відходів виробництва у відстійники Володимира-Волинського.

Про це депутат написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо,  небайдужі громадяни зафіксували на відео “річку крові”: на території Володимир-Волинського району у відстійники зливають рідкі відходи  червоного кольору.

“Ці нечистоти надходять до відстійників ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”, а звідти, ймовірно, без належної фільтрації, потрапляють у відкритий грунт”, – написав Гузь..

З цього приводу парламентар з офіційним запитом звернувся до Генпрокурора, Міненергетики та довкілля, МОЗу та держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“Прошу невідкладно доручити проведення всебічної перевірки інформації щодо можливих загроз екології та здоров’ю мешканців міста Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району”, – йдеться у запиті.

Крім того, Гузь вимагає проведення комплексу заходів, щоб привести відстійники птахофабрики до належного санітарно-екологічного стану, а в разі виявлення порушень чинного законодавства – притягнути винних до відповідальності.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  “Грається з вогнем”, – Ігор Гузь про президента і “формулу Штайнмаєра”

Ігор Гузь стурбований можливою надзвичайною екологічною ситуацією у Володимир-Волинському районі

Народний депутат Ігор Гузь стурбований фактом щодо можливої екологічної надзвичайної ситуації, яку виявили небайдужі громадяни. На відео 3 жовтня 2019 року вони зафіксували на території Володимир-Волинського району викиди рідких відходів червоного кольору. Ці нечистоти надходять до відстійників ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», а звідти, ймовірно, без належної фільтрації, потрапляють у відкритий грунт.З цього приводу парламентар з офіційним запитом звернувся до Генпрокурора, Міненергетики та довкілля, МОЗу та держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.«Прошу невідкладно доручити проведення всебічної перевірки інформації щодо можливих загроз екології та здоров’ю мешканців міста Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району», – йдеться у запиті.Крім того, парламентар вимагає проведення комплексу заходів, щоб привести відстійники птахофабрики до належного санітарно-екологічного стану, а в разі виявлення порушень чинного законодавства – притягнути винних до відповідальності.Нижче пропонуємо відео, яке зробили небайдужі громадяни.Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Freitag, 4. Oktober 2019