За прогулянку Луцьком – телефон або бездротові навушники. “Київстар” пропонує містянам відвідати п’ять добре знайомих усім локацій, прикрашених об’єктами сучасного вуличного мистецтва. Сфотографувашись на кожній із них,  можна отримати приємний сюрприз. А згодом виграти цінні подарунки.

“Якщо людина сфотографувалася на всіх п’яти точках, вона приходить до нас, показує обов’язково всі фотографії, ми реєструємо людину у розіграші, вона гарантовано вона отримує флеш-тату і бере участь у розіграші смартфона Самсунг або трьох колонок музичних”, – каже продавець-консультант магазину “Київстар” Ольга.

Локацій – п’ять, майже всі у центрі міста. Перша – оригінальна рамка у вигляді смартфона – розташована на вулиці Президента Грушевського.

Другий артоб’єкт – яскрава лавка – на вулиці Ковельській. Тут можна не лише відпочити, випити смачної кави, але й підзарядити свій смартфон просто неба.

Яскравий об’єкт сучасного вуличного мистецтва – навушники – розмістили у самісінькому центрі Луцька – навпроти ЦУМу, а ще один – у вигляді руки з телефоном – навпроти головного корпусу ВНУ.

Зробивши та зберігши фото на кожній із локацій, прямуйте до фірмового магазину “Київстар”. Це і є п’ята локація квесту.

Акція розпочалася 10 вересня і закінчиться 19 жовтня, тоді, коли переможець зможе отримати свій подарунок і дізнатися про це на сайті.

Не менш приємні подарунки від тарифу “Смачний”, який пропонує “Київстар”. Із ним абоненти отримають 20 тисяч мегабайт якісного 4G інтернету. До слова, мережа 4G від Київстар визнана найбільшою в країні, а сам інтернет найшвидшим. Крім цього, тариф “Смачний” пропонує безліміт в мережі Київстар та 300 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів.