Володимир Зеленський має негайно підписати закон 3380 про розширене тестування на коронавірус і забезпечити його виконання.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Він наголошує, що тільки широке тестування дає можливість поєднати боротьбу проти вірусу із правом людей на працю. Порошенко також повідомив, що його команда в рамках благодійної діяльності встановить сучасний автоматичний ПЛР-аналізатор і планує закупити від 10 000 до 20 000 тестів.

«Пом’якшення карантину – вимушений крок уряду. Це не медичне, а суто політичне рішення, і, судячи за статистикою, доволі ризиковане. Ми всі розуміємо, що це послаблення може обернутися сплеском захворюваності. Не говорячи вже про можливість другої хвилі вірусної атаки», – застерігає Порошенко.

«Як бути? Як боротьбу за здоров’я поєднати з правом людини на працю і природною потребою у хлібі насущному? Вихід є. Це безкоштовне масове тестування», – зазначає Петро Порошенко.

«Наша команда в рамках благодійної діяльності встановить автоматичний  ПЛР-аналізатор виробництва F. Hoffmann-La Roche Ltd — всесвітньо відомої швейцарської фармацевтичної компанії, лідера в галузі фармацевтики і діагностики. Ми також плануємо закупити для цієї лабораторії від десяти тисяч до двадцяти тисяч тестів», – повідомив лідер «Європейської Солідарності».

«Але лише цього замало. Президент має не лише якнайшвидше підписати закон 3380 про розширене тестування, а й забезпечити його виконання. Повністю переглянути своє ставлення до цього питання і до стратегії боротьби з коронавірусом», – закликав Петро Порошенко.