Нова гуманітарна спеціальність у…. ТЕХНІЧНОМУ ВИШІ! У луцькій політехніці презентували дисципліну – «Соціальне забезпечення». Попри те, що на Волині є гуманітарний університет – луцький політехнічний університет єдиний хто в області готуватиме таких спеціалістів.

«Ми напрацювали відповідний кадровий потенціал в себе в університеті. Пропрацювали матеріально-технічну базу, яка дозволить нам ефективно працювати. І з тими добрими намірами і з напрацюваннями представили на експертизу міністерству і отримали кредит довіри. Це в нас ліцензійний обсяг 50 чоловік» – Петро Савчук, ректор ЛНТУ.

Крім того, варто очікувати бюджетних місць, каже ректор. Проте з точною кількість ще не визначилися. Майбутні працедавці теж радіють відкриттю такої спеціальності на Волині. З їхніх слів, соціальна сфера потребує якісних працівників, особливо в період, коли кількість незахищеного населення зростає.

Я впевнений, що з підтримкою університету, а саме запровадженням такої спеціальності ми зможемо дійсно хорошого якісного кваліфікованого спеціаліста, який розуміється в суті надання послуг, в якості надання послуг соціальної сфери. Адже це дуже непроста робота, це комунікації з людьми, це спілкування і це дуже непросто» – Роман Романюк, директор Волинського обласного центру зайнятості

Аби вступити до ЛНТУ на «Соціальне забезпечення» – потрібні середня освіта та сертифікат ЗНО з української мови, історії України та географії чи математики на вибір. А майбутні бакалаври зможуть працювати фахівцями з соціальної допомоги у державних та приватних структурах, менеджерами та інспекторами-ревізорами.