У лучан виникли проблеми з поданням показників за холодну воду. Віднедавна повідомляти їх повинні самі споживачі – або зателефонувавши за номерами, або ж надіславши СМС-повідомлення. Зробити це потрібно було до третього травня. Лучанка Ольга, яка проживає у мікрорайоні Вересневе, розповідає – протягом трьох днів обривала телефони Луцькводоканалу, за якими можна було повідомити дані, проте, ніхто їй не відповів.
Опісля жінка звернулась до гарячої лінії міськради. Там їй сказали – у зв’язку з проблемами, термін подання показників відклали до п’ятого травня. Та навіть протягом цих двох додаткових днів за різними номерами телефонів їй ніхто не відповів. Врешті вона відправила СМС із показниками та адресою будинку, проте, підтвердження про прийняття показників так і не прийшло. А диспетчер, до якої вже п’ятого числа додзвонилась Ольга, сказала – повідомляти дані уже пізно.
Директор “Водоканалу” Іван Корчук визнав – проблеми цього місяця дійсно були. Тож ті лучани, які не встигли вчасно повідомити дані, платитимуть за базовим середньостатистичним тарифом.
А також кажуть, що наступного місяця термін подання показників продовжать з 20 до п’ятого числа. Тож сподіваються, що більше таких проблем – не буде.