Лучанка Любава Ружанська, яка нині проживає в місті Дубай, що в Об’єднаних Арабських Еміратах, надала допомогу одиноким людям похилого віку. Купували, формували продуктові набори та розвозили лучанам її подруга, батьки та рідні, які живуть в обласному центрі Волині.

Як зазначила подруга благодійниці Катерина Волинець, лучанка постійно допомагає дитячим будинкам, дітям в Африці, а в час боротьби із коронавірусом вирішила допомогти одиноким людям похилого віку у Луцьку, – пише ІА Конкурент.

Любава Ружанська

«Ми ніде не збирали гроші і не просили, вона надіслала певну суму, на яку ми двічі (на 2 і 3 тонни) закупи продукти і сформували продуктові пакети», – розповіла Катерина Волинець.

З її слів, після того як подали запит у Луцьку міську раду і молитовний дім, там надали списки із прізвищами, телефонами та адресами людей, які потребують допомоги.

«Формували та розвозили пакети разом із мамою Любави та її родиною. Маємо фотозвіт на кожен із пакетів», – зауважила подруга благодійниці.

Та додала, що допомогу отримали близько двохсот людей.

«Люди реагували добре, із подякою. Деякі розчулювалися до сліз і чомусь не одразу вірили, що ми просто принесли пакети із допомогою і нам нічого не треба натомість», – розповіла Катерина Волинець.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцький священник безплатно розвозить прихожанам освячені паски. ВІДЕО