У Луцьку відбулась благодійна акція на підтримку онкохворих дітей.

28 березня в акції взяла участь журналістка Ольга Магас і школярка Олександра.

Нагадаємо, благодійний фонд «СТОПРАК» та салон краси «Malena» вирішили підтримати всеукраїнську ініціативу Hair for Share. В рамках благодійного проекту лучанкам запропонували відрізати волосся для виготовлення перук дітям з онкологічними захворюваннями.

Лучанки розповіли, чому вони погодилися прийняти участь і чим важлива ця акція.

“Ні, я не планувала раніше змінити зачіску. Почула вперше про таку акцію у Рівному і вона мені дуже сподобалася. Коли в Луцьку фонд “СТОПРАК” її підтримав, я погодилася. Адже знаю, скільки коштують натуральні перуки і наскільки вони важливі для онкохворих дівчаток. Без вагань пішла. Це всього лише волосся”,- зазначила Оля Магас.

“Акція є дуже важлива і корисна тим, що допоможе онкохворим дівчатам почуватися впевненіше. Я часто бачила, як вони соромляться, вважають себе не гарними. Адже вони дівчатка. На додачу до лікування у них з’являються комплекси, вони не хочуть спілкуватися, фотографуватися. Для них важливо мати гарний вигляд. Натуральні перуки досить дорогі, тому не кожна сім’я може собі дозволити купити. Акція дає змогу подарувати їх дівчаткам”, – зазначила президент Благодійного фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук-Коротицька.

IMG_5585

IMG_5587 IMG_5591

IMG_5593 IMG_5594 IMG_5595 IMG_5598 IMG_5599

IMG_5601