Багатодітним матерям Ковельщини вручили нагороди.

Сьогодні, 28 березня, вручали ордени та посвідчення «Мати героїня», – повідомляє Про Ковель.

Голова районної державної адміністрації Віктор Козак разом з керівником місцевої територіальної громади Сергієм Гарбаруком щиро подякували Олені Володимирівні за вагомий особистий внесок у виховання п’яти дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Господиню Ірину Вікторівну указом Президента України також удостоєно званням «Мати-героїня». Десятеро дітей виховуються у цій сім’ї на засадах українських традицій, де поважають і шанують старших, а спільна праця і підтримка один одного завжди є в пріоритеті.
“Почесне звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави, надійною Вашою підтримкою і опорою. Тож бажаю усім міцного здоров’я і наснаги, сміху і радості у родині, любові та добробуту”, – зичив голова райдержадміністрації Віктор Козак, вручаючи Ірині Вікторівні державну нагороду. До вітань приєдналась і місцевий сільський голова Ольга Лисюк та висловила Ірині Вікторівні найщиріші слова вдячності.
Жінкам виплачується одноразова грошова допомога у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму.