Бути чи не бути ринку на вулиці Львівській? Через це питання сперечались у міськраді. На чергове засідання виконавчого комітету прийшли підприємці з проханням дозволити їм побудувати новий ринок на цій же вулиці, проте, на іншій земельній ділянці. Вона знаходиться у користуванні приватної особи – Юрія Крищука, і має інше призначення. Проте, чоловік погодився на всі умови та сам закликав чиновників дозволити розміщення ринку на цій території. За проектом, це має бути новий комплекс на 19 кіосків. Базарники обіцяють – будуть дотримуватись порядку.
Але обіцянкам підприємців місцеві жителі не дуже вірять. Кажуть, що мали багато претензій до їх роботи на попередньому місці. Тож виступають категорично проти того, аби ринок на Львівській відкрили знову. Лучани, які повинні були стати безпосередніми сусідами торгівлі, також прийшли на засідання виконкому, аби висловити свій спротив.
У чиновників залишилось чимало сумнівів, чи давати дозвіл, оскільки такий випадок може стати прецедентом. Тож більшість членів виконкому проголосували “проти” цієї ініціативи. Підприємців так рішення обурило