З’явилася нова інформація про стан українських політичних в’язнів Павла Гриба та Станіслава Клиха. Павла Гриба, активіста, якого звинувачують у тероризмі,  побили російські в’язні. Про жорстоке ставлення до сина повідомив батько бранця Ігор Гриб на своїй сторінці в Фейсбуці.
Також Ігор Гриб підкреслив, що його сина дуже сильно вдарили в живіт. А це, за словами батька, може привести до розриву зворотньої вени. Політв’язня постійно мучить мігрень та слабкість. Відсутність ліків тільки погіршує й без того поганий стан здоров’я Павла. Через інвалідність він має постійно вживати підтримувальні препарати.
Також з’явилася інформація про місце перебування зниклого активіста Станіслава Клиха. Українця знайшли в Обласній психіатричній тюремній лікарні в Магнітогорську. Про це написала російська правозахисниця Тетяна Щур на своїй сторінці у Фейсбуці. За її даними, політв’язень почуває себе краще.
Адвокатка підозрює, що Клиху колять якісь седативні речовини. Сам Станіслав, за словами правозахисниці, підтвердив, що йому роблять “якісь ін’єкції”. Клих поскаржився, що листи від мами швидко забирають, ледве давши прочитати та рідко водять його на прогулянки.