Понад двісті плавців з усіх куточків України завітали до Луцька, аби взяти участь у всеукраїнському турнірі з плавання. Змагання проводять на честь Дениса Чабанчука, який загинув на сході України у 2015-му. Його батьки розповідають – у свій час хлопчина активно займався плаванням та залюбки брав участь у турнірах. Розповідаючи про свого сина, Любов Чабанчук заледве стримує сльози. Проте, каже, що щаслива, що стільки юних спортсменів беруть участь у чемпіонаті, що проводять на честь її дитини.
18-річний лучанин Андрій Наумов тільки що переміг у дистанції 200 метрів стилем «батерфляй». Каже, що у перемогу – вірив, хоча суперниками його були спортсмени, які вже виборювали нагороди на національних змаганнях.
Загалом у турнірі взяли участь дванадцять команд – з Львівської, Рівненської, Чернігівської, Київської областей. Серед них – лише три місцеві.
Організатори кажуть, що таке змагання проводять у Луцьку вже втретє, і цьогоріч воно найбільше за кількістю учасників. Тому на наступний рік турнір обов’язково проводитимуть ще раз, причому запросять ще більше команд.