Понад двісті плавців з усіх куточків України завітали до Луцька, аби взяти участь у всеукраїнському турнірі з плавання. Змагання проводять на честь Дениса Чабанчука, який загинув на сході України у 2015-му. Його батьки розповідають – у свій час хлопчина активно займався плаванням та залюбки брав участь у турнірах. Розповідаючи про свого сина, Любов Чабанчук заледве стримує сльози. Проте, каже, що щаслива, що стільки юних спортсменів беруть участь у чемпіонаті, що проводять на честь її дитини.
18-річний лучанин Андрій Наумов тільки що переміг у дистанції 200 метрів стилем «батерфляй». Каже, що у перемогу – вірив, хоча суперниками його були спортсмени, які вже виборювали нагороди на національних змаганнях.
Загалом у турнірі взяли участь дванадцять команд – з Львівської, Рівненської, Чернігівської, Київської областей. Серед них – лише три місцеві.
Організатори кажуть, що таке змагання проводять у Луцьку вже втретє, і цьогоріч воно найбільше за кількістю учасників. Тому на наступний рік турнір обов’язково проводитимуть ще раз, причому запросять ще більше команд.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.