У Луцькому міськрайонному суді винесли вирок чоловікам, яких підозрювали у крадіжках та грабежах зі зломами. Йдеться про відомих на Волині Даура Марганію та Вадима Пігалюка. Феміда визнала Марганію виним у шести із 18-ти інкримінованих епізодів. Його позбавили волі на 5 років. Пігалюку дали шість років, довівши його причетність до двох із трьох епізодів. Прокуратурі  не вдалося через брак доказів довести незаконне збрігання вилученої правоохоронцями зброї.

Даура Марганію та Вадима Пігалюка звинувачували у майновій шкоді на мільйон гривень. Прокуратура наполягала, що на рахунках 27-річного уродженця міста Сухумі та 30-річного лучанина також придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу, викрадення офіційних документів, умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, незаконне придбання, зберігання та перевезення психотропних речовин. Зловмисники нібито обкрадали гаражі, шиномонтажі, офіси, магазини та помешкання лучан. Тож прокуратура з рішенням суду не згодна.

Представник обвинувачених Микола Сорокопуд рішення Феміди коментував вибірково. Знімати у залі судового засідання себе заборонив. Апеляційну скаргу прокуратури розглядатимуть у найближчі 30 днів. Тим часом, частину терміну Марганія та Пігалюк уже відбули. Бо з січня 2017 року перебувають у СІЗО. А згідно з чинним законом Савченко – один день попереднього ув’язнення рахується, як два дні у тюрмі.