Студентам – масовий спорт. Саме під таким меседжем пройшов Національний конгрес спортивної студентської спілки України. До обговорення модернізації фізичного виховання у вищих навчальних закладах долучилися і віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту Маріан ДимАльський та президент Європейської спортивної студентської організації Адам Рочек.

 

Заступник міністра освіти і науки Роман Греба розповів про наявні здобутки українських школярів та студентів на міжнародних змаганнях. І це – найкраще заохочення молоді до занять масовим спортом, за умови розвитку інфраструктури.
Проте не усі розділяють оптимістичні погляди щодо модернізації фізичного виховання. Вчитель фізичної культури з багаторічним стажем Григорій Руденко стверджує, що здоров’я студентів поза пріоритетів посадовців.

 

Також фахівець розповів, що звертався і до міністерства спорту, і до міністерства освіти, що здоров’я нації формує не спорт, а оздоровча фізкультура. Чи стануть реальністю обіцянки чиновників, зможемо дізнатися вже з наступного навчального року.