Не впускають перевірку! Уже вдруге протягом цього року працівники архбудконтролю намагаються провести інспекцію луцького житлового комплексу “Егоїсті”, але жодна зі спроб не увінчалась успіхом.

Інспекції проводять у зв’язку з численними скаргами від жителів сусідніх будинків. Кажуть, щотижня таких звернень мінімум п’ять. Через те що прохань чимало, до останньої перевірки підійшли надсерйозно. Чому не впускають інспекторів на будівництво немає навіть у кого запитати.

У єдиному державному реєстрі юридичних осіб номерів телефону забудовників, компанії “Юкрейніан Девелопмент Індастрі” немає, а ті, які вказані на офіційному сайті поза зоною досяжності. Він депутат Луцької міської ради, а також інвестор, якому належатимуть по закінченні будівництва перші два поверхи. Але і він коментувати не охочий.

В обласному архбудконтролі кажуть, що якщо найближчі декілька місяців їх на територію для перевірки не пустять, то вони будуть ініціювати скасування дозволів на проведення будівництва, відтак через суд заборонять зводити багатоповерхівку. Однак, є вірогідність, що за той час ЖК таки добудують.