Луцька загальноосвітня школа номер 13 залишилася без спортзалу. Спочатку Державна служба з надзвичайних ситуацій хотіла закрити увесь навчальний заклад. В школі усунули порушення в корпусах та подали на апеляцію. Ії частково задовольнив Львівський господарський суд.
Порушення в корпусі, де розташований спортзал, усунути неможливо.Спортзал побудували у 1946 році. Нову школу звели 29 років тому. З того часу і просять у влади новий спортзал. Спочатку чекали на нього ще учнями. Тепер вже вимагають для своїх дітей.
Технічну документацію почали робити ще в березні. Батьки кажуть, що із затвердженням постійно зволікають: то газовики, то обленерго. Спортзал, якщо і розпочнуть будувати цього року, до листопада – не закінчать. Нині, аби діти не займалися фізкультурою в класах, шукають альтернативні варіанти. Які саме, у  міськуправлінні освіти Луцькради 12 каналу відмовились пояснити. В обласному – про цю проблему не знають, бо міські школи – не їхня компетенція.
Школа – й найсправді одна з найменших за кількістю учнів. З відсутністю спортзалу – охочих іще поменшає. Кількість заяв у перший клас вже скоротилася у порівнянні із відповідним періодом минулого року.