Луцькі підприємці малого бізнесу вимагають зменшення виплат єдиного соціального внеску хоча б на рік. Кажуть, що щомісячна плата у розмірі 800 гривень – це надто багато. Тому і звернулись до депутатського корпусу з проханням підтримати їх звернення до вищих інстанцій, у якому вони пропонують знизити виплату хоча б до п’ятиста гривень.
За словами депутатів, якщо й зменшувати ставку ЄСВ, то всім категоріям підприємців, а не тільки дрібним бізнесменам. Та й зниження виплат до 15-ти відсотків означає, що йтиме менше грошей у пенсійний фонд. Підприємець, який працюватиме 20 років, напрацює лише на десять років стажу. Також у комісії запевнили, що це питання – не у їх компетенції.
Натомість представник підприємців каже – говорив з багатьма бізнесменами, і всі вони зацікавлені передусім не в пенсії, а в тому, аби зараз зробити свій бізнес більш прибутковим.
Підприємці кажуть – звертатимуться напряму до вищих інстанцій, в тому числі й до Верховної Ради. Причому до своєї ініціативи вони планують приєднати малих підприємців із інших міст України.