Дві виїзні перемоги дають хороші шанси баскетболістам команди “Старий Луцьк-Університет” на продовження боротьби в плей-оф Першої ліги України. Матчі із сарненським “Маяком” не були простими, однак принесли лучанам чотири пункти в турнірній таблиці. Поєдинки завершилися із рахунками: 80:67 та 87:73.
Наступний тур луцьких баскетболістів також виїзний. Вони спробують реваншуватися за домашні поразки від БК “Житомир”. Зустріч в Житомирі вже нічого не вирішує. “Старий Луцьк-Університет” вже застовбив собі друге місце в групі. Далі на волинських баскетболістів чекають ігри плей-офф. Відомий вже і суперник. Це тернопільська студентська команда “ТНЕУ”.
Непогані результати “Старий Луцьк” демонструє і на міжнародній арені. Нещодавно вона вкотре вдало виступила на ветеранському турнірі в польській Бялій Подлясці. Тут за перемогу боролися представники трьох країн: власне господарі поляки, два колективи з Бреста, ще одна білоруська команда міста Ліда та лучани. Дводенний баскетбольний марафон між давніми друзями у підсумку приніс «Старому Луцьку» бронзові нагороди турніру.