У Луцькій міській раді знову змінили регламент. Виключили можливість ведення засідання одним із депутатів у випадку відсутності міського голови чи секретаря.  Раніше цю норму внесла фракція “УКРОП”, аби змінити секретаря ради Юлію Вусенко на Ігоря Поліщука. Зворотнє рішення на позачергову сесію вніс Микита Рабан. На комісію не з’явився. Вже на сесії – пояснив вагомі причини.
Опозиція обурювалася черговими змінами. Представники більшості – наводили ось такі аргументи. На думку депутата Артема Запотоцького, попередні зміни до регламенту були прийняті з порушенням. Чоловік подав позов до суду. Зважаючи на свій фізичний стан, до цього голосування  не досидів.

Зміни вигідні теперішній більшості. Особливо, після рішення Верховного суду України. Він визнав незаконним відмову Луцької виборчої комісії відкликати депутатів. Йдеться про Сергія Булу, Олександра Козлюка, Костянтина Петрочука, Аркадія Соломатіна та Євгенія Ткачука, яких громадськість хотіла позбавити мандатів. Якщо це рішення набуде чинності, фракції “УКРОП” та “Батьківщина” втратять більшість у міськраді.

Зміни до регламенту, вигідні більшості прийняли тією ж більшістю. Тарас Шляхтич із Самопомочі запропонував прийняти рішення, щоб пропозиції “УКРОПу” приймалися без голосування, бо опозиція все одно не впливає на прийняття рішення. Укропівці із черговим глузуванням погодилися.