Мотокросмени з 12-ти країн Європи змагались за першість у Ковелі. Тут відбувся стартовий етап континентальної першості в класах мотоциклів 65 та 85 кубічних сантиметрів та третього етапу ЕМХ Open.
Першими на старт вийшли “легкомоторні” 65-тки. Лідерами в цьому класі стали литовець Маріус Адомайтіс та естонський гонщик Ромео Піканд. Обидва виграли по заїзду і мають 47 балів у рейтингу європейської першості. Це – за підсумками ковельського етапу.
Саме у цьому класі мотоциклів учасником змагань разом з юнаками була і єдина дівчина-учасниця  — Патрісія Берзіна з Латвії. Зізналась – заїзд був складним.
Обидві гонки в ЕМХ Open виграв чех Мартін Міхек. Він впевнено очолив рейтинг за підсумками трьох етапів європейської першості. Серед українців найкращим спортсменом став киянин Дмитро Асманов. Він замикає трійку лідерів у класі EMX Open за підсумками трьох етапів чемпіонату Європи з мотокросу.