У Луцьку готуються до масштабного “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019” – свята спорту, завзятості та позитивної енергії.

Півмарафон традиційно відбудеться на День міста – 8 вересня. Цьогоріч на учасників чекає сюрприз – оновлена траса.

У неділю, 8 вересня, на 12 каналі буде пряма трансляція усього півмарафону.

Це буде вже 4-й “Dmytruk Luchesk Half Marathon”. В рамках підготовки до події усі охочі можуть тренуватися під керівництвом майстра спорту з легкої атлетики, учасника Чемпіонату світу з бігу на 100 км, чемпіона України з бігу на 50 км Романа Гаврилюка.

Компанія “Дмитрук” тричі на тиждень організовує потужні тренування для спортсменів та любителів бігу, які вирішили брати участь у цьогорічному забігу. У будні група тренується на стадіоні «Авангард», у вихідний день – в центральному парку. Усі тренування анонсують на сторінці півмарафону у фейсбуці. Для усіх охочих тренування завжди безкоштовні.

Організаторами події незмінно є компанія «Дмитрук» та спортивний клуб «Лучеськ».

Програма забігів Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019 складатиметься з таких дистанцій:

  • 21 км,
  • 9 км,
  • 6 км.

Дитячі забіги:

  • 100 м,
  • 500 м,
  • 1000 м.

Організатори наголошують на тому, що усі зареєстровані на півмарафонську дистанцію (21 км), матимуть змогу отримати свій стартовий пакет за умови наявності медичної довідки або ж страхового полісу.

З важливими деталями заходу та регламентом, часовими рамками на кожен з забігів, віковими обмеженнями та іншими подробицями щодо змагань можна ознайомитись на сайті події.

Цьогоріч організатори розробили та представили новий візуальний стиль події, продовживши історію супергероя Лучеськмена.

«Він переповнений сил та завзяття, та все одно чекає на підтримку на трасі. Він здатний на будь-який вчинок, якщо в нього вірять. Це і той, хто наважився на свою першу дистанцію у 6 км, і той, хто сумлінно тренується круглий рік в погоду і негоду, покращує власний результат, збільшує дистанцію, чи мітить у призери. І це – кожен з нас. Лучеськмен – символ події і уособлення кожного з учасників», – пояснюють у компанії «Дмитрук».