Завершується будівництво крайнього під’їзду ЖК “ForRest”. Комплекс знаходиться у третій лінії від дороги на вулиці Володимирській у Луцьку, однак фактично належить до території села Великий Омеляник.

ЖК “ForRest” – це 3 секції 9-поверхових будинків. Поруч – дитсадок, школа, спортивна школа, аптека, супермаркет і спеціалізовані дрібні крамнички. Район має зручну транспортну розв’язку, адже тут розташована кінцева зупинка кількох маршрутних таксі та тролейбуса. Дістатися центру Луцька громадським транспортом можна за 15 хвилин, автомобілем – за 7-10.

Особливістю цього житлового комплексу є різноплановість його квартир: однокімнатні площею від 39 до 70 квадратних метрів. Не менший вибір і двокімнатного житла: є квартири площею до 83 квадратних метрів.

Вартість квартир складає від 16 800 до 36 000 доларів. До слова, 68% помешкань уже продано. До того ж, є можливість розстрочки до 2021 року.

Будівельна компанія ТОВ “Теко Маркет”, яка втілює проекти не лише на Волині, а й у Львівській, Житомирській та Вінницькій областях, продумує всі деталі при будівництві квартири вашої мрії, враховуючи всі потреби мешканців.

Завітайте в центр консультацій на вулиці Володимирській або телефонуйте: 098 660 6303, 066 660 6303, де консультанти дадуть відповідь на всі запитання щодо будівництва.