Луцьк втрачає світового рекордсмена! Мешканці будинку №19, що на проспекті Молоді б’ють на сполох. Шпарина, яка з’явилась на стіні ще у 2005 році, розрослась вже так, що загрожує безпеці цілого дому.

Ще 2005-го працівники департаменту ЖКГ спостерігають за технічним станом споруди, встановивши так звані “маячки” — гіпсові наліпки. Мешканці кажуть, що зростання — незначне, але воно все-таки є. Переконані: причина у несправній трубі, яка прокладена прямо під будинком. Шпарини йдуть вглиб стіни. Через це вже руйнується стеля однієї з квартир на другому поверсі.

Та це не єдина проблема, з якою зіткнулись мешканці. Будинок неодноразово оглядала комісія. За її висновками, шпарина не прогресує. Тому і причин, за словами чиновників, для хвилювання немає. Під час останнього засідання комісії з питань житлово-комунального господарства мешканці будинку знову заговорили про цю проблему. Як результат — через два тижні територію вкотре огляне комісія. Містяни сподіваються, що влада таки вживатиме необхідні заходи, адже йдеться про безпеку мешканців цілого дому.