Творчо–пізнавальна студія “Kvita” запустила челендж: “Позитивом по коронавірусу”.  Завдання – створити власну ресурсну маску й відволіктися від негативу в соцмережах.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написала засновниця студії, психологиня Наталія Лоза.

«В умовах карантину – дуже важливо зберігати емоційну рівновагу. Адже ваш внутрішній спокій – запорука міцного імунітету. Я вирішила поділитися арт-терапією (ресурсна маска), яка допоможе психологічно розвантажитися, налаштувати себе на позитив та відкрити потаємні таланти», – зазначила вона.

Для створення ресурсної маски необхідні білі аркуші формату А4 і все, що є під руками. Стандартна лише форма та розмір маски, усе інше – політ фантазії. На ескізі можна малювати, ліпити, вирізати, тобто застосовувати різні техніки. Психологиня зауважує, під час роботи важливо шукати креативні рішення: використовувати не лише фарби чи олівці, а й обгортки з цукерок і все, що є вдома. Під час вибору найкращих робіт враховуватимуть їх унікальність.

Головне завдання ресурної маски:

  • Навчитися нестандартно виходити із будь-якої ситуації;
  • Перевірити свої можливості та відкрити приховані таланти;
  • Визначитися, хто ви є і чим цікаві людям і світу;
  • Вивільнити емоції і зняти психологічну напругу

Ресурсну маску радять робити під музичний супровід, який вас надихає. Кредо челенджу «Відкрий себе світу». Долучатися до челенджу запрошують людей будь-яких вікових категорій.

Умови участі: поширте допис на своїй сторінці у соцмережі, опублікуйте власну роботу та передайте естафету п’ятьом своїм друзям, що занудьгували і яким ви бажаєте чудового настрою!

ОБОВ`ЯЗКОВО позначити у дописі Nata Loza і поставити хештег #kvita #позитивомпокоронавірусу. Три найкреативніші позитивні роботи гарантовано отримають подарунки.