В Україні запускають проект “Всеукраїнська школа онлайн” для для учнів середніх та старших класів.

Заняття транслюватимуть на українських телеканалах, стартують вони шостого квітня. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у фейсбуці.

Онлайн-заняття охоплять учнів п’ятих – одинадцятих класів.

“Завдання держави — забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”. 40 педагогів з Києва на час карантину фактично стануть учителями для всієї України. Школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів“, — повідомив Президент.

За словами Володимира Зеленського уроки готували за збалансованою програмою Міністерства освіти та науки, в яких викладається 11 предметів. Це має покращити дистанційне навчання в Україні.

Щоранку, з понеділка по п’ятницю, о 10:00 уроки будуть транслювати українські телеканали.

5-й клас — ПлюсПлюс та 112 Україна
6-й клас — ZOOM та NewsOne
7-й клас — ZIK
8-й клас — Індиго та УНІАН
9-й клас — Рада та UA: Культура
10-й клас — UA: Перший
11-й клас — М1

Уроки також можна буде переглядати дистанційно на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

“Прохання до батьків: стежте за розкладом уроків, заохочуйте дітей до перегляду та долучайтеся до пізнавального контенту всією родиною! Залишаємось вдома! Вчимося вдома!” — наголосив Президент.