Два екологічні автобуси “MAN А21 Lion’s City” вже з 1 грудня курсуватимуть Луцьком.

Працюватимуть на одному із маршрутів, який обслуговує ТОВ ВТП “Санрайз” ЛТД. Саме це підприємство придбало їх задля перевезення пасажирів в нашому місті, – пише пресслужба Луцької міської ради.

Автобуси відповідають стандарту Євро-5, оснащені газовими двигунами, з низькою підлогою для зручного користування та пасажиромісткістю 80 місць, в тому числі 42 для сидіння.

Оглянув автобуси Луцький міський голова Ігор Поліщук. Він відзначив їх просторий та зручний салон, а також адаптивність для людей з інвалідністю. Є пандус та спеціально облаштовані місця з пасками безпеки.

“Виглядають вони досить пристойно та економні, що вигідно перевізнику. Ми вже давно проводимо роботу із перевізниками з метою оновлення рухомого складу. Ці “Богдани”, які сьогодні є, перебувають на межі свого функціонування і, безумовно, що автопарк потребує оновлення. І от сьогодні бачимо перші плоди: два автобуси, які будуть ставати на рейс вже завтра. До кінця року очікується ще три таких автобуси. Всього перевізник планує закупити двадцять автобусів та реалізувати цей проєкт повністю за перший квартал наступного року. Орієнтовно в березні у нас в місті буде їздити двадцять нормальних, комфортних автобусів, які замінять велику частину “Богданів”. Один такий автобус пасажиромісткістю заміняє два “Богдани”. Це позитивно відобразиться на кількості транспорту в місті, бо бачимо, що сьогодні рух ускладнений, важко проїхати”, – зазначив міський голова.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК