Працівники підприємства “Луцькспецкомунтранс” єдина комунальна бригада в Україні, що  трудиться за новими клінінговими стандартами. Вони працюють, коли йдеться про ті місця, куди великогабаритна техніка або не може заїхати, або є ризик, руйнації нею благоустрою.

Робити Луцьк чистішим комунальникам допомагають 12-ти метровий шланг і п’ять різних насадок на “пістолет”, що працює під тиском.

Апарат з легкістю дає бій будь-якому бруду. Смітники стають чистішими у мить, немає шансів і в багна, що налипає на долівку контейнерних майданчиків. А ще донедавна це було головним наріканням жителів луцької громади.

Та застосовують мобільну мийку не лише біля сміттєвих баків. Бігова доріжка на дамбі, бруківка, лави, пам’ятники — відчистити усе до блиску. Такий пристрій з’явився у Луцьку завдяки ініціативності міського голови, коштам громади та частково комунального підприємства. Цікаво, що економічна доцільність мийки буде виправдана уже незабаром, позаяк застосовуватиметься вона і для приватних потреб.

“Обладнання вже добре зарекомендувало себе. Нами було розроблено графік миття доріжки на дамбі у Центральному парку, що милася раз у тиждень. Миємо у місті сміттєві майданчики та контейнера. Практикуємо миття автобусних зупинок, різних доріжок, бруківки, пам’ятників. При розробці концепції ми враховували загальносвітову практику. Нічого складного тут немає: просто треба було взяти і зробити”, – розповів директор КП “Луцькспецкомунтранс” Володимир Марценюк.