У Центральному парку імені Лесі Українки міста Ковеля передусім хочуть облаштувати доріжки та газони. Більш кардинальних змін найближчим часом не планують.

Про це у програмі «Позиція» на 12 каналі 18 листопада розповів міський голова Ігор Чайка.

«У концепції реконструкції центральної частини міста передбачено заміну асфальтних доріжок у парку, вони в дуже непривабливому стані… Там гуляє багато мам із візочками, які не можуть проїхати. Та там навіть гуляти неможливо. Тому в наступному році замінимо усі ці доріжки», – пообіцяв мер.

На його думку, вони будуть гармонувати з тим благоустроєм, що зроблений уже біля сучасної літньої сцени.

Ігор Чайка каже, що довелося відмовитися від задуму попередньої влади, яка хотіла перенести пам’ятник Лесі Українці та замінити фонтан, – такі зміни надто фінансово затратні.

«Ми поки що від цього відмовилися, бо без цього можна прожити», – наголосив голова.

Він зауважує, що фонтан у парку не зовсім сучасний, але діючий.

«Щодо заміни фонтану у нас розділилися думки. Частина мешканців хочуть зберегти його, хоча він вже не зовсім сучасний, але все-таки він ще діючий. Цього літа він повністю працював, хоча в попередні роки чомусь говорили, що він не працює. Тому ми з цим визначимося далі, а зараз на часі – благоустрій доріжок і газонів», – розповів Ігор Чайка.

«У нас створене комунальне підприємство «Парки», яке очолює Віра Федосюк – депутатка міської ради, людина, яка дійсно переймається озелененням міста. Я думаю, що ми продумаємо і ландшафтний дизайн парку. Усе в комплексі буде мати сучасний європейський вигляд», – запевнив мер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Реконструкція Привокзальної площі у Ковелі: що буде зі стихійним ринком