Луцьку не вистачає глобальної стратегії розвитку, вважає депутатка міськради Алла Доманська. У місті реалізуються окремі точкові проєкти – більш успішні, менш успішні, але не зрозумілий конкретний напрямок, у якому рухається місто, каже вона.

Про це йшлося у програмі «По дорозі» на 12 каналі 26 жовтня.

«У міста Луцька немає стратегії розвитку глобальнішої, ніж по окремих галузях на 1-2 роки. І це, напевно, створює оцей загальний хаос того, що робиться в місті, куди що розвивається або ні, в тому числі й у галузі культури. Тобто немає конкретного напрямку, куди місто рухається. Робляться хаотичні одиночні проєкти – більш успішні, менш успішні, але немає того, куди ми рухаємося загалом.

Я і мої колеги по фракції із самого початку депутатства говорили про стратегію, тому що це видно в багатьох дрібніших речах. Відсутність цієї стратегії створює нелогічність дій одних департаментів порівняно з іншими.

Чому стратегію потрібно створити? Тому що коли всі будемо розуміти, куди рухаємося, ми всі будемо працювати над цим. Бо зараз кожен по-різному уявляє, куди має прийти Луцьк через 5-10 років, і відповідно на свій розсуд робить певні речі. Деякі успішніші, деякі – дуже нелогічні. А якась спільна стратегія дасть можливість усім нам разом працювати в одному напрямку. Я не кажу про політичні моменти, особисті амбіції. Проте навіть ці політичні амбіції будуть спрямовані стратегією.

Зараз Луцьк у цьому плані навіть відстає від міст по області. Тому що Ковель працює уже над стратегією, Нововолинськ працює над стратегією. У Володимира стратегія була станом на останні вибори, але вони за цей час її оновили», – висловилася Алла Доманська.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Не розумію, навіщо відокремлювати сільську культуру від міської», – депутатка Луцькради