З метою попередження загрози поширення коронавірусу всі філії КП “Луцькводоканал”, а також сервісний центр із обслуговування клієнтів EVODA переходять на закритий режим роботи та дистанційне обслуговування клієнтів починаючи із 17 березня.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Будь-яку інформацію щодо діяльності підприємства люди зможуть отримати за телефоном кол-центру 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю.

“Також для передачі повідомлень можна використовувати Viber за номером 067-444-8-777 (передавати показники також можна за вказаним номером у форматі: Код вулиці_№будинку_№квартири пробіл показник – цілодобово)”, – йдеться у повідомленні.

“Рекомендуємо усім нашим клієнтам використовувати сервіс «Особистий кабінет» за цим посиланням, який дозволяє здійснювати оплату послуг підприємства та подавати показники лічильників у онлайн-режимі. Як зареєструватися в «Особистому кабінеті» дізнайтесь за цим посиланням“, – повідомили у Луцькводоканалі.

Зазначають, що “Особистий кабінет” передбачає можливість обслуговування багатьох особових рахунків водночас, тому ви можете можна вносити і рахунки своїх рідних та близьких.

Наразі КП “Луцькводоканал” вживає усіх необхідних заходів для максимального обмеження контактів на території підприємства. Тому роботу щодо повірки лічильників і зняття показників на об’єктах споживачів також буде призупинено на період карантину. Ніяких санкцій за вимушену затримку не передбачено, окрім відключення послуг підприємства у разі виникнення заборгованостей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Україна закриває кордони: як повернутися додому