Ігор Поліщук назвав “Луцькводоканал” найкращим комунальним підприємством міста. За зразкову роботу підлеглих похвалив міський голова на засідання виконкому. Нині підприємство працює ефективно і при цьому майже не використовує грошей з міської скарбниці. Тому, вважає мер, його можна ставити в приклад іншим.

Про успішні рішення на користь лучан та плани розвитку “Луцькводоканалу”, – у сюжеті журналістів 12 каналу.

Комунальне підприємство “Луцькводоканал” планує провести повне оновлення, реконструкцію і модернізацію. Такими планами поділився директор Віктор Гуменюк на засіданні виконавчого комітету. За п’ять наступних років на розвиток планують залучити 534 мільйони гривень.

“Це інвестиції, безповоротні кошти засновника Луцької міської ради, також інвестиції з планового прибутку підприємства і  залучені кредитні кошти в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком. Усього очікується близько 84 мільйонів гривень без ПДВ”, – сказав Віктор Гуменюк.

Цю суму передбачили на 2022 рік. Плюс ще вісім мільйонів своїх грошей. Та зміни відчутні вже нині. У “Луцькводоканалі” провели модернізацію 11 артезіанських свердловин, встановили нові глибинні насоси, щоби лучани безперебійно могли отримувати максимально якісну воду. На оновлення обладнання на підприємстві витратили три з половиною мільйони гривень. Крім того, нещодавно “Луцькводоканал” замінив свій автопарк. Замість старих автомобілів, які витрачали багато пального і довго їхали до місця аварії, тепер курсують швидкі і економні. Такі темпи радують луцького мера. Ігор Поліщук зазначив, що підприємство обходиться практично без фінансування з міського бюджету.

“На мою думку, роботу нашого “Луцькводоканалу” можна ставити в приклад багатьом іншим водоканалам, без перебільшень”, – зауважив міський голова.

За наступні п’ять років “Луцькводоканал” планує модернізувати енергозбереження, енергоефективність, обладнання, замінити і реконструювати системи водовідведення, та очисних споруд.